Pracownicy PUKu zamontowali nowe ławki w mieście. Mieszkańcy już mogą z nich korzystać. Konstrukcje doskonale wpisują się krajobraz i posłużą wiele lat.
Czekamy na bociana – nadamy mu imię
Stwarzamy lepsze warunki dla pracowników





